Dla Ciebie

Ubezpieczenie Twojego życia

Ubezpieczenie na życie, to zabezpieczenie finansowe dla wskazanych osób w razie śmierci ubezpieczonej osoby. Daje również możliwość rozszerzenia zakresu m.in. o poważne zachorowanie, pobyt w szpitalu, urodzenie dziecka czy złamania.

Ubezpieczenie domu i mieszkania

To ubezpieczenie nieruchomości i stałych elementów wraz z całym wyposażeniem. Do polisy możemy dołączyć ubezpieczenie innych pomieszczeń jak np. garaż, piwnica, budowle na terenie posesji, a nawet nagrobek. 

Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie prywatnej opieki medyczne, które pozwala uzyskać dostęp do lekarzy specjalistów, bez dodatkowych kosztów poza ubezpieczeniem. Taka polisa może obejmować m.in. badania, rehabilitację czy szczepienia.

Ubezpieczenie turystyczne

Za granicą nie wszystkie koszty leczenia są refundowane, a poza UE nawet część nie zostanie zwrócona. Ubezpieczenie turystyczne zapewnia prywatną opiekę medyczną i pokrywa koszty leczenia. Polisę można rozszerzyć o m.in. trwały uszczerbek czy ochronę bagażu.

Ubezpieczenie samochodu OC/AC

Ubezpieczenie OC samochodu jest obowiązkowe. Natomiast AC, NNW czy Assistance (pomoc drogowa), to ubezpieczenia dobrowolne. Ubezpieczyciele często oferują inne dodatki jak np. ubezpieczenie opon czy zniżek OC/AC. 

Ubezpieczenie Twojego dziecka

To rozszerzony wariant ubezpieczenia szkolnego. Pozwala na pokrycie np. rehabilitacji czy korepetycji. Natomiast dla bardziej wymagających rodziców można zabezpieczyć dziecko przed poważnymi zachorowaniami czy złamaniami. 

Global Doctors

Czy masz plan B na chorobę? Global Doctors to ubezpieczenie, które Ci zapewni pomoc już od samego początku. Od momentu zachorowania do końca leczenia, zorganizują wszystko za Ciebie w specjalistycznych klinikach za granicą. 

Opinie o nas