Chroń tych, których kochasz

Ubezpieczenie na życie to wsparcie w trudnych sytuacjach. Bądź pewny skutecznej ochrony.

Zabezpieczenie finansowe
w razie śmierci

Podstawowym elementem ubezpieczenia na życie jest wypłata odszkodowania w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej. To wsparcie finansowe dla bliskich, które z pewnością pomoże w trudnej sytuacji. W ubezpieczeniu na życie możemy wskazać osobę, która otrzyma pieniądze w razie Twojej śmierci.

Ubezpieczenie na życie w przypadku śmierci
Ubezpieczenie na życie - nieszczęśliwy wypadek

Pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku

Do ubezpieczenia na życie można dobrać świadczenia, które zapewnią Ci odszkodowanie w razie wypadku. Jest to pomoc finansowa m.in. w przypadku pobytu w szpitalu, rehabilitacji, uszczerbku na zdrowiu czy poważnej operacji. Otrzymasz środki, które możesz wykorzystać na leczenie.

Wsparcie finansowe w przypadku poważnego zachorowania

Oprócz śmierci jednym z najgorszych problemów jest poważne zachorowanie, zarówno dla Ciebie jak i rodziny. To świadczenie pozwala na otrzymanie pieniędzy, które można wykorzystać na leczenie. 

Ubezpieczenie na życie - poważne zachorowanie
Ubezpieczenie na życie pod kredyt

Zabezpieczenie spłaty kredytu

Możesz wybrać ubezpieczenie na życie pod kredyt. Jeżeli decydujesz się na taką ochronę, to wybierasz tzw. malejącą sumę ubezpieczenia. Oznacza to, że co roku będzie ona mniejsza, ale odpowiednio wysoka do zabezpieczenia kredytu. Jeżeli chcesz płacić mniej za ubezpieczenie na życie pod kredyt kredycie, to jest to najlepsze rozwiązanie.

Opinie naszych klientów

Chcemy pomóc Ci wybrać ubezpieczenie

Najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa, podczas której sprawdzisz nasze kompetencje oraz znajdziemy wstępne rozwiązania, które będą dla Ciebie najważniejsze w danej chwili.

Co otrzymasz?

01

To, co naprawdę potrzebujesz

Masz dosyć sprawdzania, które ubezpieczenie jest najlepsze? Gdzie warto ubezpieczyć? Na co uważać? Wybór jest duży i niestety ciągłe szukanie, może być już meczące. My to wszystko wiemy, wystarczy, że porozmawiamy, powiesz nam co oczekujesz, a my postaramy się to zrealizować. 

02

DOBRE ubezpieczenie

Sprawdzając czyjeś ubezpieczenie, to nie raz można chwycić się za głowę. Kiedy pytamy, czy klient jest tego świadomy, to najczęściej odpowiada NIE. Tutaj ponownie chwytamy się za głowę. Niektóre ubezpieczenia po prostu są po to, by być i nie koniecznie dostaniesz odszkodowanie za którąś szkodę.

03

Naszą dostępność 

Tylko co to oznacza? Najlepiej to opisać na przykładzie. Klient dzwoni o godzinie 22:00, że miał wypadek i nie wie co zrobić, odbieramy (jak tylko możemy) i pomagamy. 

Jak zgłosić szkodę? Klient dzwoni i mówi, że niestety, ale szyba okienna jest pęknięta. Mówimy co należy zrobić. I tak dalej, i tak dalej…

04

Bezpieczeństwo danych

Coraz częściej pojawiają się problemy z wyciekiem danych i ich bezprawnym wykorzystaniem. Mamy świadomość tego, że przechowujemy wrażliwe dane. Dlatego posiadamy system, który pozytywnie przeszedł kontrolę KNF pod względem ochrony danych osobowych. 

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniu na życie?

Jest to finansowe zabezpieczenie dla Ciebie i najbliższych na wypadek niespodziewanych zdarzeń. Takich jak np. śmierć, nieszczęśliwy wypadek, poważne zachorowanie, urodzenie dziecka, śmierć rodziców, pobyt w szpitalu.

Ewentualne odszkodowanie otrzymujesz wprost na swoje konto, a uzyskane pieniądze mają za zadanie zrekompensować Ci straty finansowe i zdrowotne. Na wypadek Twojej śmierci cała suma trafi na konto osób uposażonych, czyli tych wskazanych w ubezpieczeniu na życie do otrzymania odszkodowania. Możesz wybrać również dodatkowe świadczenia, które zrealizujesz bezgotówkowo jak np. Assistance, czyli m.in. pomoc prywatnej pielęgniarki.

Jeśli doszło do zdarzenia, w przypadku którego jesteś ubezpieczony jak np. nieszczęśliwy wypadek, poważne zachorowanie czy urodzenie dziecka. Ubezpieczyciel będzie chciał, abyś dostarczył odpowiednią dokumentację medyczną, która potwierdzi zaistniałe zdarzenie. Jeżeli dane świadczenie masz w zakresie, to na podstawie przesłanych dokumentów dostaniesz odszkodowanie z Twojego ubezpieczenia na życie.

Głównie na koszty ubezpieczenia na życie wpływa wiek i wykonywany zawód. Są to dwie rzeczy, przez które towarzystwo określa ryzyko. Następnie to Ty decydujesz, ile zapłacisz, wybierając swój zakres ubezpieczenia na życie. 

To maksymalna kwota odpowiedzialności ubezpieczyciela. To znaczy, że nie zostanie wypłacona kwota, która jest powyżej tej sumy w danym świadczeniu. Sumą ubezpieczenia w przypadku ubezpieczenia na wypadek śmierci jest kwota, którą otrzyma Twoja rodzina z polisy na życie.

To zależy od wielu czynników, ponieważ przy wyższych sumach ubezpieczenia również wpływa na to Twój obecny stan zdrowia. Przy wysokich sumach jak np. 1.000.000 zł ubezpieczyciel może wymagać dodatkowych badań, które określą Twój obecny stan zdrowia. Ogólnie przyjmuje się sumy w zakresie od 10.000 do 2.000.000 zł. W przypadku większej sumy składamy indywidualny wniosek do ubezpieczyciela. 

Tak. Są stworzone również ubezpieczenia na życie dla rodzin, dzięki którym możesz ubezpieczyć swojego partnera lub całą rodzinę na jednej polisie.

Artykuły i porady dotyczące ubezpieczenia na życie

Wypełnij formularz, a pomożemy
w wyborze ubezpieczenia

Rozmowa, to przecież najlepszy sposób na dowiedzenie się czegoś o ubezpieczeniu.

Jak to wygląda? Ile to kosztuje? Na co uważać? Jak to działa? itd. itd. 

Nie czekaj dłużej. Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.

Wysyłając swoje dane wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie przez Dominik Kumala Ubezpieczenia, zgodnie z Polityką prywatności oraz RODO.