Zadbaj o ochronę dziecka

Wykupując ubezpieczenie dla dziecka, dbasz o środki finansowe w razie trudniejszych sytuacji jak np. wypadek, poważne zachorowanie czy nawet złamanie.

NNW dziecka i pobyt w szpitalu

Standardowym zakresem przy ubezpieczeniu dziecka jest odszkodowanie za trwały uszczerbek na zdrowiu. Określa się daną kwotę za 1% uszczerbku. Dodatkowo możemy liczyć na odszkodowanie za pobyt w szpitalu.

Ubezpieczenie NNW dziecka
Ubezpieczenie dziecka w przypadku choroby

Choroba dziecka i pobyt w szpitalu

Przy poważnym zachorowaniu dostajemy daną ilość pieniędzy, która ustalimy przy ubezpieczeniu. Natomiast w przypadku pobytu w szpitalu, ze względu na jakąkolwiek chorobę, otrzymasz odszkodowanie za ilość dni pobytu. 

Dodatkowe świadczenia

W przypadku ubezpieczenia dziecka możemy dołączyć do zakresu m.in. rehabilitację dziecka, koszty leczenia, koszty sprzętu ortopedycznego, koszty odbudowy stomatologicznej czy nawet pomocą psychologiczną.

Świadczenia przy ubezpieczeniu dziecka
Uprawianie sportu przy ubezpieczeniu dziecka

Uprawianie sportów

Warto zwrócić uwagę na to czy sport, który jest uprawniany przez dziecko mieści się w standardowym zakresie. Na przykład jeżeli Twoje dziecko uczestniczy w zawodach i otrzymuje z tego wynagrodzenie, to należy od razu powiadomić doradcę, on również o to zapyta. 

Global Doctors - specjalistyczne leczenie dziecka

Global Doctors to świetny produkt w przypadku, kiedy zależy nam na specjalistycznej opiece w razie poważnego zachorowania. To produkt, który pozwala na leczenie za granicą, bezgotówkowo, a całość od A do Z jest organizowana przez towarzystwo, aż do wyleczenia dziecka. 

Global Doctors - specjalistyczne leczenie za granicą

Opinie naszych klientów

Chcemy pomóc Ci wybrać ubezpieczenie

Najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa, podczas której sprawdzisz nasze kompetencje oraz znajdziemy wstępne rozwiązania, które będą dla Ciebie najważniejsze w danej chwili.

Co otrzymasz?

01

To, co naprawdę potrzebujesz

Masz dosyć sprawdzania, które ubezpieczenie jest najlepsze? Gdzie warto ubezpieczyć? Na co uważać? Wybór jest duży i niestety ciągłe szukanie, może być już meczące. My to wszystko wiemy, wystarczy, że porozmawiamy, powiesz nam co oczekujesz, a my postaramy się to zrealizować. 

02

DOBRE ubezpieczenie

Sprawdzając czyjeś ubezpieczenie, to nie raz można chwycić się za głowę. Kiedy pytamy, czy klient jest tego świadomy, to najczęściej odpowiada NIE. Tutaj ponownie chwytamy się za głowę. Niektóre ubezpieczenia po prostu są po to, by być i nie koniecznie dostaniesz odszkodowanie za którąś szkodę.

03

Naszą dostępność 

Tylko co to oznacza? Najlepiej to opisać na przykładzie. Klient dzwoni o godzinie 22:00, że miał wypadek i nie wie co zrobić, odbieramy (jak tylko możemy) i pomagamy. 

Jak zgłosić szkodę? Klient dzwoni i mówi, że niestety, ale szyba okienna jest pęknięta. Mówimy co należy zrobić. I tak dalej, i tak dalej…

04

Bezpieczeństwo danych

Coraz częściej pojawiają się problemy z wyciekiem danych i ich bezprawnym wykorzystaniem. Mamy świadomość tego, że przechowujemy wrażliwe dane. Dlatego posiadamy system, który pozytywnie przeszedł kontrolę KNF pod względem ochrony danych osobowych. 

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniu dla dziecka?

Ubezpieczenie dziecka może zawierać nawet kilkanaście świadczeń. Dlatego oprócz standardowego ubezpieczenie z jakim możesz to kojarzyć, polisa także może zawierać:

  • pobyt w szpitalu
  • koszty leczenia, rehabilitacji czy dodatkowych lekcji
  • wypożyczenie sprzętu ortopedycznego itp.

Kwota odszkodowania będzie uzależniona od sumy ubezpieczenia. Na przykładzie trwałego uszczerbku. Jeżeli suma to 20.000 zł, a Twoje dziecko otrzyma 4% trwałego uszczerbku to ubezpieczyciel wypłaci 800 zł.

W przypadku ubezpieczenia NNW dziecka, sport zazwyczaj jest w zakresie. To wszystko zależy od warunków. W niektórych towarzystwach będziesz musiał wykupić rozszerzenie ochrony.

Tak, w takim przypadku z jednej polisy mogą korzystać wszystkie dzieci. W związku z tym ubezpieczyciel odpowiednio dostosuje składkę do ilości dzieci.

Artykuły i porady dotyczące ubezpieczenia dziecka

Wypełnij formularz, a pomożemy
w wyborze ubezpieczenia

Rozmowa, to przecież najlepszy sposób na dowiedzenie się czegoś o ubezpieczeniu.

Jak to wygląda? Ile to kosztuje? Na co uważać? Jak to działa? itd. itd. 

Nie czekaj dłużej. Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.

Wysyłając swoje dane wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie przez Dominik Kumala Ubezpieczenia, zgodnie z Polityką prywatności oraz RODO.