Nieograniczony dostęp do prywatnej opieki medycznej

Ubezpieczenie zdrowotne, inaczej prywatna opieka medyczna. To rozwiązanie na długie kolejki w NFZ.

Specjaliści, których potrzebujesz

W ramach ubezpieczenia zdrowotnego otrzymujesz dostęp do lekarzy specjalistów. Zaplanowane wizyty są organizowane do 5 dni. Ubezpieczenie zdrowotne pozwala na nielimitowany i bezgotówkowy dostęp do placówek medycznych.

Ubezpieczenie zdrowotne
Badania przy ubezpieczeniu zdrowotnym

Bezpłatne badania

W zależności od pakietu ubezpieczenia wszelkie badania są bezpłatne lub refundowane. Zakres pokrywa również specjalistyczne badania jak np. rezonans magnetyczny. Polisy zdrowotne obejmują również szczepienia np. przeciw grypie. Ważnym elementem jest to, że możemy zrobić również badania kontrolne.

Dostępność rehabilitacji

Dodatkowo możesz rozszerzyć swój zakres o rehabilitacje. W przypadku wypadku czy jakiegokolwiek urazu zostaną zorganizowane dla Ciebie rehabilitacje.

Ubezpieczenie zdrowotne - rehabilitacje
Ubezpieczenie zdrowotne - placówki medyczne

Setki placówek medycznych

Ubezpieczyciel ma obowiązek zorganizować dla Ciebie wizytę u specjalisty w ciągu 5 dni! Otrzymujesz dostęp do lekarzy w cały kraju, bez limitu. Tak działa ubezpieczenie zdrowotne.

Opinie naszych klientów

Chcemy pomóc Ci wybrać ubezpieczenie

Najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa, podczas której sprawdzisz nasze kompetencje oraz znajdziemy wstępne rozwiązania, które będą dla Ciebie najważniejsze w danej chwili.

Co otrzymasz?

01

To, co naprawdę potrzebujesz

Masz dosyć sprawdzania, które ubezpieczenie jest najlepsze? Gdzie warto ubezpieczyć? Na co uważać? Wybór jest duży i niestety ciągłe szukanie, może być już meczące. My to wszystko wiemy, wystarczy, że porozmawiamy, powiesz nam co oczekujesz, a my postaramy się to zrealizować. 

02

DOBRE ubezpieczenie

Sprawdzając czyjeś ubezpieczenie, to nie raz można chwycić się za głowę. Kiedy pytamy, czy klient jest tego świadomy, to najczęściej odpowiada NIE. Tutaj ponownie chwytamy się za głowę. Niektóre ubezpieczenia po prostu są po to, by być i nie koniecznie dostaniesz odszkodowanie za którąś szkodę.

03

Naszą dostępność 

Tylko co to oznacza? Najlepiej to opisać na przykładzie. Klient dzwoni o godzinie 22:00, że miał wypadek i nie wie co zrobić, odbieramy (jak tylko możemy) i pomagamy. 

Jak zgłosić szkodę? Klient dzwoni i mówi, że niestety, ale szyba okienna jest pęknięta. Mówimy co należy zrobić. I tak dalej, i tak dalej…

04

Bezpieczeństwo danych

Coraz częściej pojawiają się problemy z wyciekiem danych i ich bezprawnym wykorzystaniem. Mamy świadomość tego, że przechowujemy wrażliwe dane. Dlatego posiadamy system, który pozytywnie przeszedł kontrolę KNF pod względem ochrony danych osobowych. 

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniu zdrowotnym?

Jak sama nazwa wskazuje jest to ubezpieczenie, która pozwala Ci korzystać z prywatnej opieki medycznej. Jest to dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne, które często oprócz samych wizyt może dotyczyć np. badań lekarskich czy rehabilitacji. Pewnie doskonale wiesz, że korzystanie z lekarzy na własną rękę, często kończy się sporymi kosztami za wizytę i ewentualne dalsze leczenie. Najbardziej popularnym sposobem jest korzystanie z ubezpieczenia. Ponieważ przy niskich kosztach możesz uzyskać dostęp do nawet kilkunastu specjalistów.

Funkcjonowanie tego rodzaju ubezpieczenia nikogo nie zdziwi. Tak samo jak i w państwowej opiece medyczne jest recepcja tak i tutaj musimy skontaktować się z ubezpieczycielem, aby umówić wizytę. Mamy dostęp do wszystkich placówek, z którymi współpracuje towarzystwo jak i specjalistów (wedle wybranego pakietu). Dodatkowo znajdziesz wszelkiego rodzaju badania czy też zabiegi rehabilitacyjne. No i co najważniejsze, nie stoisz w tak okropnie długich kolejkach jak na NFZ.

Ubezpieczenie zdrowotne nie może zastąpić ubezpieczenia NFZ, to wszystko ze względu na to, że jest ono obowiązkowe w kraju. Każdy legalnie pracujący Polak ma odciąganą z pensji składkę na ubezpieczenie. Różnica jest taka, że na NFZ czekamy bardzo długo na wizyty, a nawet potrafią one sięgać ponad 1 roku! To w tym ma przewagę ubezpieczenie zdrowotne, szczególnie że jesteśmy leczeni w prywatnych placówkach medycznych.  

Nie, nie ma limitów ilości wykonywanych badań czy wizyt lekarskich. Jednym ograniczeniem jest pakiet ubezpieczenia zdrowotnego, który wybierzemy. 

Tak, są towarzystwa, które obejmują wizyty w prywatnym szpitalu jak i zabiegi medyczne. 

Tak, jeżeli są to placówki, z którymi towarzystwo współpracuje. Skorzystanie z innych jest refundowane w części. Jednak placówek, z którymi współpracuje towarzystwo jest bardzo dużo, więc nie ma obawy przed brakiem dostępu do lekarza. 

Ciężko jest to przewidzieć bez sprawdzenia. Towarzystwa dają do wglądu listę placówek i znając miasto jesteśmy w stanie zweryfikować, jaka jest dostępność i w jakiej odległości. 

Artykuły i porady dotyczące ubezpieczenia prywatnej opieki medycznej

Obecnie pracujemy nad artykułami, aby zawierały najlepszą wiedzę.

Wypełnij formularz, a pomożemy
w wyborze ubezpieczenia

Rozmowa, to przecież najlepszy sposób na dowiedzenie się czegoś o ubezpieczeniu.

Jak to wygląda? Ile to kosztuje? Na co uważać? Jak to działa? itd. itd. 

Nie czekaj dłużej. Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.

Wysyłając swoje dane wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie przez Dominik Kumala Ubezpieczenia, zgodnie z Polityką prywatności oraz RODO.