Dla firmy

Ubezpieczenie majątku firmy

Ubezpieczenie majątku firmy, czyli mienie, sprzęt elektroniczny, maszyny czy narzędzia wykorzystywane do pracy.
W tym kradzież.

Odpowiedzialność cywilna

Ochrona straty finansowej, która wynika ze szkody wobec osoby trzeciej. Są to m.in. szkody na majątku klienta podczas wykonywania prac.

Ubezpieczenie floty pojazdów

Ubezpieczenie pojazdów we flocie, to korzyści, których nigdy nie osiągniesz ubezpieczając je indywidualnie. Pozwala na negocjację stawek za ubezpieczenie.

Pakiety medyczne dla firm

Dostęp do lekarzy specjalistów, nawet ponad 2000 placówek medycznych, badania, medycyna pracy.

Dopasowane do biznesu

Biura rachunkowe

Szukasz zabezpieczenia finansowego przed błędami przy księgowości? Dobrowolne ubezpieczenie będzie doskonałym dopełnieniem obowiązkowego. Zabezpieczymy również urządzenia, na których pracujesz. 

Branża nieruchomości

Jesteś związany z branżą nieruchomości i szukasz odpowiedniego zabezpieczenia? Pakiet nieruchomości to możliwość ubezpieczenia obowiązkowego jak i dobrowolnego.

Branża medyczna

Pracujesz w branży medycznej i szukasz odpowiedniego zabezpieczenia? Pokażemy Ci możliwość rozszerzenia zakresu, zabezpieczenia przed roszczeniami osób trzecich czy możliwość zabezpieczenia utraty dochodu.  

Branża IT

Jesteś związany z branżą IT? Zapewne wiesz, że błędy mogą sporo kosztować? Pakiet dla branży IT, to zbiór odpowiednich ubezpieczeń.

Co mówią o nas klienci?

Ocena:
5/5
"Wybranie Pana Kumali do świadczenia usług na rzecz Yabimo sp. z o.o. wynikło z komisyjnej kwalifikacji spośród 7 podmiotów. Jest dyspozycyjny o różnych porach dnia. Każdorazowo dogłębnie analizuje i omawia wszelkie formy i zakresy ubezpieczeń."

Marek Olesiński
Dyrektor w Yabimo sp. z o.o.

Ocena:
5/5
"Należycie wywiązał się z przygotowania ubezpieczenia inwestycyjno-budowlanego. Przygotowana analiza pozwoliła na wybranie produktu dopasowanego do potrzeb naszej inwestycji. Dodatkowo należycie wywiązuje się z doradztwa w zakresie bieżących potrzeb firmy."

Michał Krynicki
Właściciel AudioTour sp. z o.o.

Ocena:
5/5
"Profesjonalne podejście, Pan Kumala przedstawił kilka wariantów ubezpieczenia dostosowując do moich potrzeb. Stawki ubezpieczenia w bardzo dobrych konkurencyjnych cenach. Polecam."

Leszek Kukla
Właściciel marki Motel Lech