Zadbaj o swoje źródło dochodu

Ubezpieczenie majątku firmy to większa pewność jutra

Ochrona nieruchomości

Mimo że planujemy rozwój firmy, to pewnych zdarzeń nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana jeżeli firma nie jest w stanie funkcjonować poza obecnym miejscem. Dlatego planując rozwój, nie zapomnij zabezpieczyć ryzyka. 

Maszyny, urządzenia i sprzęt

Specjalistyczne maszyny, które pracują, urządzenia, które pozwalają pracować i sprzęt, bez którego byś nie załatwił wielu spraw. To rzeczy, które pozwalają zachować ciągłość pracy, a bez nich generowanie przychodu może okazać się niemożliwe. Nie pozwól na kolejne straty finansowe. 

Zabezpieczenie inwestycji

Jeżeli planujesz inwestycję, realizację nowego projektu, który jest realnym zyskiem dla Twojej firmy, to na pewno wiesz, że ponosisz pewne ryzyko. Nie wszystko możemy wyeliminować, ale na pewno możemy zadbać o odpowiednie zabezpieczenie, które zminimalizuje ryzyko. 

Środki obrotowe, gotówka
w kasie...

To przede wszystkim zainwestowane pieniądze, a więc zabezpieczenie tego, dzięki czemu firma generuje zyski. To punkt, którego nie warto omijać, aby zmniejszyć ryzyko potencjalnych strat.

Opinie naszych klientów

Chcemy pomóc Ci wybrać ubezpieczenie

Najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa, podczas której sprawdzisz nasze kompetencje oraz znajdziemy wstępne rozwiązania, które będą dla Ciebie najważniejsze w danej chwili.

Co otrzymasz?

01

To, co naprawdę potrzebujesz

Masz dosyć sprawdzania, które ubezpieczenie jest najlepsze? Gdzie warto ubezpieczyć? Na co uważać? Wybór jest duży i niestety ciągłe szukanie, może być już meczące. My to wszystko wiemy, wystarczy, że porozmawiamy, powiesz nam co oczekujesz, a my postaramy się to zrealizować. 

02

DOBRE ubezpieczenie

Sprawdzając czyjeś ubezpieczenie, to nie raz można chwycić się za głowę. Kiedy pytamy, czy klient jest tego świadomy, to najczęściej odpowiada NIE. Tutaj ponownie chwytamy się za głowę. Niektóre ubezpieczenia po prostu są po to, by być i nie koniecznie dostaniesz odszkodowanie za którąś szkodę.

03

Naszą dostępność 

Tylko co to oznacza? Najlepiej to opisać na przykładzie. Klient dzwoni o godzinie 22:00, że miał wypadek i nie wie co zrobić, odbieramy (jak tylko możemy) i pomagamy. 

Jak zgłosić szkodę? Klient dzwoni i mówi, że niestety, ale szyba okienna jest pęknięta. Mówimy co należy zrobić. I tak dalej, i tak dalej…

04

Bezpieczeństwo danych

Coraz częściej pojawiają się problemy z wyciekiem danych i ich bezprawnym wykorzystaniem. Mamy świadomość tego, że przechowujemy wrażliwe dane. Dlatego posiadamy system, który pozytywnie przeszedł kontrolę KNF pod względem ochrony danych osobowych. 

Artykuły i porady dotyczące ubezpieczenia firmy

Obecnie pracujemy nad artykułami, aby zawierały najlepszą wiedzę.

Wypełnij formularz, a pomożemy
w wyborze ubezpieczenia

Rozmowa, to przecież najlepszy sposób na dowiedzenie się czegoś o ubezpieczeniu.

Jak to wygląda? Ile to kosztuje? Na co uważać? Jak to działa? itd. itd. 

Nie czekaj dłużej. Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.

Wysyłając swoje dane wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie przez Dominik Kumala Ubezpieczenia, zgodnie z Polityką prywatności oraz RODO.