Przenieś ryzyko finansowe

To zabezpieczenie przed finansowym zobowiązaniem ze względu na wyrządzoną szkodę

Odpowiedzialność firmy

Prowadząc firmę odpowiadamy za wszelkie szkody, które zostały wyrządzone w jej ramach. Oznacza to, że jesteśmy zobowiązani do ich naprawy, a to najczęściej są straty finansowe. Odpowiedzialność cywilna firmy pozwala na zabezpieczenie taki zobowiązań. 

Odpowiedzialność cywilna firmy
Odpowiedzialność cywilna pracodawcy

Odpowiedzialność pracodawcy

Pracownicy coraz częściej dochodzą swoich praw w związku z wypadkiem podczas pracy. Często nie kończy się, to na normalnym zadośćuczynieniu, a częściej na większym odszkodowaniu. To m.in. dlatego OC pracodawcy będzie odpowiednim rozszerzeniem. 

Dla konkretnej branży

Każda branża charakteryzuje się innym ryzykiem. Dlatego są również dedykowane rozszerzenia zakresu, które odpowiednio zabezpieczają firmę. Przed jej codziennym ryzykiem. 

Odpowiedzialność cywilna - branża
Odpowiedzialność cywilna - ryzyka

Dla szerszego zabezpieczenia

Oprócz OC deliktowego i OC kontraktowego ubezpieczenie można rozszerzyć o inne ryzyka. Są to m.in. szkody w środowisku, obróbka lub przechowywanie rzeczy oraz utrata, szkody na terytorium Świata czy rozszerzenie o odpowiedzialność za materiały wybuchowe lub fajerwerki.  

Chcemy pomóc Ci wybrać ubezpieczenie

Najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa, podczas której sprawdzisz nasze kompetencje oraz znajdziemy wstępne rozwiązania, które będą dla Ciebie najważniejsze w danej chwili.

Opinie naszych klientów

Co otrzymasz?

01

To, co naprawdę potrzebujesz

Masz dosyć sprawdzania, które ubezpieczenie jest najlepsze? Gdzie warto ubezpieczyć? Na co uważać? Wybór jest duży i niestety ciągłe szukanie, może być już meczące. My to wszystko wiemy, wystarczy, że porozmawiamy, powiesz nam co oczekujesz, a my postaramy się to zrealizować. 

02

DOBRE ubezpieczenie

Sprawdzając czyjeś ubezpieczenie, to nie raz można chwycić się za głowę. Kiedy pytamy, czy klient jest tego świadomy, to najczęściej odpowiada NIE. Tutaj ponownie chwytamy się za głowę. Niektóre ubezpieczenia po prostu są po to, by być i nie koniecznie dostaniesz odszkodowanie za którąś szkodę.

03

Naszą dostępność 

Tylko co to oznacza? Najlepiej to opisać na przykładzie. Klient dzwoni o godzinie 22:00, że miał wypadek i nie wie co zrobić, odbieramy (jak tylko możemy) i pomagamy. 

Jak zgłosić szkodę? Klient dzwoni i mówi, że niestety, ale szyba okienna jest pęknięta. Mówimy co należy zrobić. I tak dalej, i tak dalej…

04

Bezpieczeństwo danych

Coraz częściej pojawiają się problemy z wyciekiem danych i ich bezprawnym wykorzystaniem. Mamy świadomość tego, że przechowujemy wrażliwe dane. Dlatego posiadamy system, który pozytywnie przeszedł kontrolę KNF pod względem ochrony danych osobowych. 

Artykuły i porady dotyczące ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

Obecnie pracujemy nad artykułami, aby zawierały najlepszą wiedzę.

Wypełnij formularz, a pomożemy
w wyborze ubezpieczenia

Rozmowa, to przecież najlepszy sposób na dowiedzenie się czegoś o ubezpieczeniu.

Jak to wygląda? Ile to kosztuje? Na co uważać? Jak to działa? itd. itd. 

Nie czekaj dłużej. Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.

Wysyłając swoje dane wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie przez Dominik Kumala Ubezpieczenia, zgodnie z Polityką prywatności oraz RODO.