Płać mniej za ubezpieczenia firmowych pojazdów

Ubezpieczenie flotowe już od 5 pojazdów

Dla Ciebie to jedna umowa dla wszystkich pojazdów

Ubezpieczenie floty pojazdów, to tak naprawdę jedna umowa, na której masz określone składki za ubezpieczenia dla wszystkich pojazdów, które posiadasz. 

Sprawdzimy niejedno towarzystwo

Jeżeli myślisz o ubezpieczeniu floty pojazdów, to musisz wiedzieć, że dzięki temu masz możliwość negocjacji składki. Przegląd ofert pozwoli wybrać dla Ciebie najkorzystniejszą umowę.

Ubezpieczenie floty pojazdów - korzyści

Skorzystaj z prawdziwej oszczędności na ubezpieczeniach

Ubezpieczenie floty, to oszczędność pieniędzy na ubezpieczeniach samochodów firmowych. Jeżeli podpiszesz umowę, to otrzymujesz gwarancję składek przez cały rok. 

Duża wygoda

Nie musisz myśleć o tym kiedy kończy się ubezpieczenie, nie musisz przeglądać ofert, a na końcu przypominać sobie, że przecież trzeba zapłacić za ubezpieczenie. To wszystko jest kontrolowane przez nas.

Realna pomoc

Kumala Ubezpieczenia, to realna pomoc w każdej sytuacji. Pomożemy przy zgłaszaniu szkody, a w razie problemów możesz liczyć na naszą pomoc i rady, które Ci realnie pomogą.

Ogromna oszczędność pieniędzy

Umowa flotowa spowoduje, że oszczędzisz na ubezpieczeniach samochodów firmowych. Nie będzie już wzrostu cen za szkody, czy nieprzewidywalnych cen za ubezpieczenie. Po prostu masz konkretne ceny za każdy pojazd.

Skutecznie pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie

Umów rozmowę i sprawdź jak nasze rozwiązania mogą Ci pomóc

Wypełnij formularz, a my pomożemy Ci w zorganizowaniu ubezpieczenia flotowego dla Twojej firmy!

Artykuły i porady dotyczące ubezpieczenia floty pojazdów