Ubezpieczenie dla przedszkola lub żłobka

Zabezpiecz się przed ewentualnymi roszczeniami rodziców i finansową odpowiedzialnością

OC Dyrektora, wychowawców i pracowników

Zabezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dyrektora i wszystkich pracowników w zakresie ich obowiązków.

Ubezpieczenie OC Dyrektora, nauczyciel, pracowników w przedszkolu lub żłobku
Ubezpieczenie przedszkola lub żłobka

Brak regresu przy OC

To bardzo istotna rzecz, aby ubezpieczyciel nie miał prawa do obciążenia kosztami pracownika, kiedy wypłaci odszkodowanie z Twojej polisy. W takiej sytuacji ubezpieczenie chroni tylko Ciebie, a pracownik i tak będzie musiał ponieść koszty. 

Brak limitów przy OC

Ubezpieczenie do pełnej sumy gwarancyjnej. Bez podlimitów i czy limitów do 3-krotności wynagrodzenia. Zarówno dla nauczycieli jak i Dyrektora. 

Ubezpieczenie przedszkola lub żłobka

Czy chcesz porozmawiać o DOBRYM ubezpieczeniu?

Ubezpieczenie przedszkola lub żłobka

OC firmowe jako uzupełnienie

Jako dopełnienie zakresu w przypadku szkód, które wykraczają poza obowiązek dyrektora czy pracowników. 

Ubezpieczenie NNW dla dzieci

Przygotujemy ubezpieczenie NNW dla dzieci w kilku wariantach. Zwracając uwagę na zakres, aby dzieci w razie wypadku otrzymały solidną pomoc.

Ubezpieczenie przedszkola lub żłobka
Ubezpieczenie przedszkola lub żłobka

Lista ubezpieczonych dzieci Online

Wprowadziliśmy możliwość zgłaszania dzieci rodziców przez formularz online. W ten sposób nie musisz tracić czasu na zbieranie podpisów w formie papierowej. Przygotujemy dla Twojego przedszkola dedykowaną stronę. 

Opinie naszych klientów

Pomożemy Ci wybrać DOBRE ubezpieczenie

Najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa, podczas której sprawdzisz nasze kompetencje oraz znajdziemy wstępne rozwiązania, które będą dla Ciebie najważniejsze w danej chwili.

Co otrzymasz?

01

To, co naprawdę potrzebujesz

Masz dosyć sprawdzania, które ubezpieczenie jest najlepsze? Gdzie warto ubezpieczyć? Na co uważać? Wybór jest duży i niestety ciągłe szukanie, może być już meczące. My to wszystko wiemy, wystarczy, że porozmawiamy, powiesz nam co oczekujesz, a my postaramy się to zrealizować. 

02

DOBRE ubezpieczenie

Sprawdzając czyjeś ubezpieczenie, to nie raz można chwycić się za głowę. Kiedy pytamy, czy klient jest tego świadomy, to najczęściej odpowiada NIE. Tutaj ponownie chwytamy się za głowę. Niektóre ubezpieczenia po prostu są po to, by być i nie koniecznie dostaniesz odszkodowanie za którąś szkodę.

03

Naszą dostępność 

Tylko co to oznacza? Najlepiej to opisać na przykładzie. Klient dzwoni o godzinie 22:00, że miał wypadek i nie wie co zrobić, odbieramy (jak tylko możemy) i pomagamy. 

Jak zgłosić szkodę? Klient dzwoni i mówi, że niestety, ale szyba okienna jest pęknięta. Mówimy co należy zrobić. I tak dalej, i tak dalej…

04

Bezpieczeństwo danych

Coraz częściej pojawiają się problemy z wyciekiem danych i ich bezprawnym wykorzystaniem. Mamy świadomość tego, że przechowujemy wrażliwe dane. Dlatego posiadamy system, który pozytywnie przeszedł kontrolę KNF pod względem ochrony danych osobowych. 

Artykuły i porady dotyczące ubezpieczenia

Wypełnij formularz, a pomożemy
w wyborze ubezpieczenia

Rozmowa, to przecież najlepszy sposób na dowiedzenie się czegoś o ubezpieczeniu.

Jak to wygląda? Ile to kosztuje? Na co uważać? Jak to działa? itd. itd. 

Nie czekaj dłużej. Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie.

Wysyłając swoje dane wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie przez Dominik Kumala Ubezpieczenia, zgodnie z Polityką prywatności oraz RODO.