O Kumala Ubezpieczenia

Zaczynając biznes wiedziałem, że muszę zrobić coś, co będzie inne od dotychczasowych standardów. W taki sposób powstała marka Kumala Ubezpieczenia. Dobre relacje i obsługa, której oczekujesz to fundament tej firmy. Bez tego nie pracujemy. Moim skrytym marzeniem zawsze było stworzenie miejsca i pracy z ludźmi w taki sposób, aby czuli się jak w domu, a jednocześnie wiedzieli, że pracując dla firmy, pracują dla siebie. 

Dominik Kumala

Właściciel  / Kumala Ubezpieczenia

0
Podpisanych umów
0
Zadowolonych klientów
0
Specjalistów

Co mówią o nas klienci?

Współpracujemy z...

To nie wszystko! Pamiętaj, że...

01

Pracujemy z najważniejszym dokumentem, czyli Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Dla Ciebie oznacza to, że zawsze zrozumiesz co oznacza określony punkt w zakresie i od czego tak naprawdę masz ochronę.

02

Wdrażamy system do kontroli ubezpieczeń, danych osobowych, zgłoszeń i wszystkich dokumentów. Dlatego Twoje dane są bezpieczne i to my pilnujemy terminów ubezpieczeń.

03

Dbamy o to, abyś miał dostęp do wszystkich produktów. Dla Ciebie to oznacza kontakt z jedną osobą, która ma oko na Twoje ubezpieczenia i zawsze Ci pomoże w sprawach ubezpieczeń.

04

Są ubezpieczenia, które… No po prostu są trudniejsze. Oznacza to, że czas, który poświęcamy na przygotowanie jest znacznie dłuższy. Wtedy Ty możesz być pewny, że oczekując na wiadomość od nas, My analizujmy warunki umowy i prowadzimy rozmowy z towarzystwami.

05

Zapewniamy dostępność doradcy w czasie współpracy, który zadba również o pomoc w razie wystąpienia szkody. Na bieżąco kontrolujemy przebieg likwidacji szkody pomagając Ci od momentu zgłoszenia do wypłaty pieniędzy.

Dominik Kumala

Właściciel